Imperium Titan Land

Klan RP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Serdecznie witamy na Forum Klanu RP. Prosimy o przeczytanie regulaminu.

  • Index
  •  » Clan RP
  •  » JA WIEM WSZYSTKO - CO CHCECIE OD KLANU

#1 2011-06-06 18:55:13

LightMaster

Dżordż

Zarejestrowany: 2011-04-29
Posty: 78
Punktów :   

JA WIEM WSZYSTKO - CO CHCECIE OD KLANU

Ponieważ LM wie wszystko... Mam pytanie. Otóż chodzą pogłoski, że chcecie zrobić nowy klan... Zamiast rozdupczać tak piękny klan (tłum robi hurray) piszta tutaj co wam sie nie podoba, czy chcecie nowego wodza, czy nowych sh, czy nowy regulamin, nowe zasady naboru, czy coś tam coś tam... bo LM nie ogarnia? Ja przystaje na wszystko czego tłum sobie zarzyczy, mogę się zmienić, mogę być bardziej sumienny, mogę mianować wodzem kogoś innego, ale macie to tu napisać amen.

Offline

 

#2 2011-06-06 19:01:30

LvL100EtC

Wódz

Zarejestrowany: 2011-05-17
Posty: 64
Punktów :   

Re: JA WIEM WSZYSTKO - CO CHCECIE OD KLANU

Yyyyy, mleko?
Tobie władza naprawde lekko do głowy uderza LM.
BTW. Mój tatuś opowiadał mi, że w szpitalu jego "kolega" z obok widział niemców na suficie, a na next dzień go w czarnym worku wywieźli (R.I.P)

Może i ty zastanów się nad wizytą w szpitalu onkologicznym IM. Marii Skłodowskiej-Curie w Białym Stoku?....

LM....
<facepalm>


F o r    T h e    H o r d e

If you feel pain, it means that you are fucking ALIVE!
(Anty)Neo-squad Leader - LvL100EtC

Offline

 

#3 2011-06-06 19:03:02

LightMaster

Dżordż

Zarejestrowany: 2011-04-29
Posty: 78
Punktów :   

Re: JA WIEM WSZYSTKO - CO CHCECIE OD KLANU

Skończ... kto chce coś do klanu wprowadzić/zmienić ma to tu napisać

Skoro klan jest idealny ^^ a ja coraz bardziej "strawniejszy" to temat usuwam jutro.

Ostatnio edytowany przez LightMaster (2011-06-07 14:49:55)

Offline

 

#4 2011-06-07 17:04:02

LvL100EtC

Wódz

Zarejestrowany: 2011-05-17
Posty: 64
Punktów :   

Re: JA WIEM WSZYSTKO - CO CHCECIE OD KLANU

Dobra, powiem w prost. Ten klan to burdel i syf. Każdy w nim doskonale o tym wie, ale nikt nie chce się przyznać.

Ty ograniczasz wszystkich i wyszstko co sie rusza, funkcjonuje w klanie
Tylko twoje zdanie sie liczy, a na innych masz poprostu wyjebane (...)
Zaniedbujesz klan (lejesz na niego)
Ludzie mają dosyć ciągłych fochów i płączów md. mystem, arthasem, twoimi odlotami i moimi "racjami"
Zachowujesz się jak mały dzieciak, Light, ty jesteś panem domu, ty decydujesz, inni niech Cię cmokną.
Twoje hero MUSZĄ być nawet jeśli są to totalnie chore pomysły.
Każdy musi być i niema nic do powiedzenia pod twoją władzą (lub inaczej, "Kultem Jednostki")


JEŻELI w najbliższym czasie nie ogarniesz tego syfu to ja i kilku ludzie na 100% opuści ten klan.

JEŻELI oddasz mi wodza w tej samej chwili wciskam [ROZWIĄŻ KLAN]

JEŻELI wywalisz ten post udając że nic się nie dzieje (patrz na 1sze)

(Kult Jednostki - oddawanie czci (niemal) boskiej danej osobie rządzącej *nie koniecznie w państwie, Osoba "obdarzona" tym kultem ma ZAWSZE rację, WIE WSZYSTKO, NIGDY się NIE MYLI itp.)

Ostatnio edytowany przez LvL100EtC (2011-06-07 17:07:54)


F o r    T h e    H o r d e

If you feel pain, it means that you are fucking ALIVE!
(Anty)Neo-squad Leader - LvL100EtC

Offline

 

#5 2011-06-07 17:44:36

Sakaelas

Fred

Zarejestrowany: 2011-05-14
Posty: 54
Punktów :   -2 

Re: JA WIEM WSZYSTKO - CO CHCECIE OD KLANU

No niestety racja... Zamiast ludzi, którzy naprawdę COŚ piszą w podaniach, ostatnio przyjmuje się tylko, jeśli ktoś powie jakieś idiotyczne hasło, o goferach... Przez co klan wypełniony jest noobami, idiotami, skretyniałymi dziećmi, które...Ech szkoda gadać. Lewel ma raję. Klan to jest aktualnie porażka i szczerze doznałem szoku, że twórca AoC'a, nie jest w klanie nawet Shamanem. Wydawało mi się od początku, że lvl jest adminem i... I tyle! Bez obrazy LM, ale to co się aktualnie dzieje w klanie, jest jak kazachstańska scena polityczna. To tyle.

Offline

 

#6 2011-06-07 18:36:24

LightMaster

Dżordż

Zarejestrowany: 2011-04-29
Posty: 78
Punktów :   

Re: JA WIEM WSZYSTKO - CO CHCECIE OD KLANU

Dobra... nie wiedziałem, że to wygląda tak z waszej strony, załamałem się jak to przeczytałem... Chujowo sie zachowałeś lvl nie mówiąc mi o tym na początku tylko udając debila. Klan nei jest burdelem ani syfem nie wiem dlaczego tak uważasz, to samo sakelas co myślisz o innych, skoro masz kogoś na myśli konkretnie powiedz to jeżeli sie wstydzisz nie odzywaj sie wcale, bo nie nawidze jak ktoś mówi, że ktoś jest dzieckiem, noobem czy jak ty to nazwałeś, a nawet nie potrafi sie przyznać do kogo mówi... Dalej, ograniczam? Może... Coś w tym jest, ale nie ufam zbytnio ludziom, kiedyś mianowałem typa sh mojego "kolegę" ktory wyjebał wszystkich członków, dziękuję... jeżeli tak z wami nie jest (nie oskarżam nikogo) to mnie oświeć może coś zmienimy. Co do mojego zdania, nie wiem dlaczego tak uważasz, poprostu po niektórych wypowiedziach nie chce mi się ich komentować tak poprostu nie dlatego ze sa zle. Ludzie maja dosyc fochow i placzow? Ostatnio zaczynalem miec dobry humor ale jak ty dojezdzasz mi z czyms takim to idzie sie odizolowac tylko... Nie wiem *bimbom* pisalem, moge odejsc moge oddac wodza moge zrobic wszystko i nikt sie nie wypowiedzial, to wychodzi na to ze se w kulki ze mna lecicie. Jak nazwiesz mnie jeszcze raz dzieckiem to gorzej sie skonczyc nie bedzie mogla -> jestes mlodszy ja chcialem od wszystkich wyrobic dla mojej osoby odrobine szacunku chociarz troche od nikogo sie nie udalo moze stad problemy. *bimbom* co do hero wystarczy powiedziec -> Nie... nie zrobie ich to chory pomysl... *bimbom* na poczatku sie obiecuje "dzieki za szczegolowy opis hero napewno sie pojawi" to co ja mam se myslec? jacy wy slowni jestescie? A skoro jestem wodzem klanu bo tak ustalilismy to do chuja pana tobie maja byc wszyscy podporzadkowani lvl? bo na to wychodzi ze ja juz nic do powiedzenia nie mam wy robicie wszystko sami... Sakelas przyjebales sie do zasranego hasla i nie odpuszczasz tyle do ciebie. Inna w ogole sprawa jest ze wy sami podejmujecie decyzje nikt *bimbom* ze mna nie porozmawial sami sie zebraliscie chodzcie zrobimy klan a lma zostawimy niech sie *bimbom* bo nie potrafi byc dobrym wodzem... bo nie potrafi mnie mianowac na sh chociarz jestem ignorantem, mam zebrania w dupie "przepraszam zasnalem, co sie dzialo?" jestem wkurwiajacy ->mam wiele pomyslow ale nie chce sie rozpisywac. No dla mnie to jest porazka skoro sie tak zachowujecie, a jeszcze gorsza bo ja jestem zamieszany jako "zly charakter", nie wiem co ja mam zrobic obgadamy to w czwartek mam nadzieje ze nie tylko lvl umie czytac posty na forum.

Offline

 

#7 2011-06-08 17:31:17

Sewek588

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 4
Punktów :   

Re: JA WIEM WSZYSTKO - CO CHCECIE OD KLANU

Lvl dobrze gada wiesz ze xx23 i kilku dobrych graczy odeszlo z twojego powodu? Dlatego że w klanie jest:
-Burdel (Tylko alfonsów brakuje)
-Syf
Lepiej gdyby był nowy klan bo tego już chyba nie ogarniesz...
 


Aha i jeszcze jedno tak jak Sakaelas myslalem ze LvL jest adminem ale gdy nie jest adminem choc sh nie. Ty sh dajesz kolegom którzy nie ogarniają RP nie mówie o wszsytkich. Zastanów się Light i przemysl to sobie.
I może nei jestem w klanie mam prawo do wygłaszania własnej opini na dany temat to tyle.

Ostatnio edytowany przez Sewek588 (2011-06-08 17:34:50)

Offline

 

#8 2011-06-12 01:05:34

 rafaluzarowicz

Początkujący

Tajemnica
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-04-29
Posty: 21
Punktów :   

Re: JA WIEM WSZYSTKO - CO CHCECIE OD KLANU

Kurna ludzie nie podlizujcie sie LVLowi!

Offline

 

#9 2011-06-12 21:04:22

KluczDoFurtki

Dżordż

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 82
Punktów :   

Re: JA WIEM WSZYSTKO - CO CHCECIE OD KLANU

dupa dupa można spamić już

Offline

 
  • Index
  •  » Clan RP
  •  » JA WIEM WSZYSTKO - CO CHCECIE OD KLANU

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl