Imperium Titan Land

Klan RP

Ogłoszenie

Serdecznie witamy na Forum Klanu RP. Prosimy o przeczytanie regulaminu.

#1 2011-05-06 23:27:11

Deathwing

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 6
Punktów :   

Deathwing

1. Nickname na Battle.net: Generalnie, nick którego używam to Deathwing[WoH], ale jeżeli podanie wypali zmienie szybko nick na Deathwing[RP].

2. Wiek: Lat 17.

3. Zainteresowania: Koszykówka, Role Playing oraz literatura polska.

4. Poprzednie klany (Jeśli były): Były wódz klanów: SOT i WoH. Normalnie: TW, GoI... i nie pamiętam.

5. Gadu-Gadu / Skype (Opcjonalne): GG - 19127576

6. Ilość czasu spędzanego na Battle.net: Trudno określić. Około 3 godzin dziennie. Tak myśle.

7. Najczęstsze pory przebywania na Battle.net Po godzinie 17:00.

8. Jakiej słuchasz muzyki (Zespoły / Opcjonalne): Obecnie jestem zainteresowany w muzyce Punk-Rockowej jak Green Day. Lub rockowej jak Sum 41. A jedyną piosenkarką, że tak powiem "pop-rockową", której słucham jest Avril Lavigne.

9. Od jak długo posiadam Warcraft III: Od 4-5 lat.

10. Znajomi z Klanu RP (Czy może to potwierdzić?): Jeszcze nie wiem. Me_69 to mój znajomy od niedawna.

11. Czy akceptujesz Regulamin Klanu RP? (Tak/Nie): Tak.

12. Dlaczego wybrałeś Klan RP? : Ponieważ uwielbiam Role Playing, a mam za dużo wolnego czasu.

13. Skąd się o nas dowiedziałeś? : Me_69

14. Na ile znam historię Warcraft (0/10) : 8-9. Może 7. Historię Warcraft III oraz Frozen Throne znam na 100%. WoW - Znam z niej bardzo dużo cennych i szczególnych informacji. Tak ostatecznie powiedziałbym, że znam historię Warcraft 9/10.

15. Coś o sobie : Po pierwsze lubię pomarańcze oraz wiosnę. Powiem także, że jestem doświadczonym graczem RP. W wieku 13 lat zacząłem odgrywanie w
Titan Land, ale było one amatorskie. Potem kumpel mi pokazał SotDRP. Wpierw klan SOT założył mój Artek3_RPG, jednakże po jakimś roku go przejąłem poprzez demokrację. Półtorej roku później odszedłem i dołączyłem do klanu BV, tam zaczęto ChatRP. Polegało na odgrywaniu na Chacie, a ja się bardzo wciągnąłem. Pokochałem RP, pokochałem literaturę. BV upadło, a ja założyłem własne forum oraz własne ChatRP z autorską fabułą. Moim zdaniem ciekawą. Dla zabicia czasu zacząłem także znowu grywać w Warcraft III. Czasami walnę błąd ortograficzny, ale jako tako mam na to usprawiedliwienie. Mianowicie - od 3 lat mieszkam w Norwegii i mam zaległości. Nie uczę się już polskiego, więc bądźcie wyrozumiali dla mnie i moich błędów.

16. Czego oczekuję od Klanu RP : Sympatycznych ludzi, dobrego RP! : )

17. Jakie lubisz gry poza Titan Land? : Uwielbiam grę "Are you lucker?". A poza nią TRPS oraz SotDRP. Gram dużo w gry mojego kolegi, Warrarytasa. Grywam od czasu do czasu także w DotA, ale to specjalnie z bratem.

P.S. Mówcie na mnie DW! Łatwiej.

Pozdrawiam Deathwing!

Ostatnio edytowany przez Deathwing (2011-05-07 00:22:30)


__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ - Dom Boba.

Offline

 

#2 2011-05-07 13:33:27

LightMaster

Dżordż

Zarejestrowany: 2011-04-29
Posty: 78
Punktów :   

Re: Deathwing

Jesteś przyjęty. Zgłoś się do mnie lub sh w grze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl